Procedūra efektyviai mažina net gilias raukšles ir išsiplėtusias poras, skatina odos regeneraciją, stiprina odos barjerą, lygina ir stangrina odą. Dėl unikalios procedūrų kombinacijos, akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Plačiau apie procedūrą: https://sokratoclinica.lt/secret-rf-frakcinis-odos-atjauninimas/
 Moteriai    
Plaukų šalinimas lazeriu gali tapti vienu geriausiu jūsų sprendimu, palengvinsiančiu grožio rutiną ir leisiančiu pamiršti kitų depiliacijos metodų nepatogumus ir trumpalaikį rezultatą. Su mūsų naudojamais naujausios kartos lazeriais efektyviai naikinamas pats plauko folikulas, taigi užtikrinamas ilgalaikis rezultatas. Plačiau skaityti čia..
 Moteriai    

Gydomieji masažai – puiki prevencinė priemonė prieš įvairias ligas. Atlikti gydomuosius masažus galima ne tik diagnozavus konkrečią ligą, tačiau tik pajutus pirmuosius tam tikrų ligų simptomus.

 Moteriai     Seneliams     Vyrui    
Plaukų SPA terapijos metu atliekama plaukų mezoterapija, kurios metu į galvos odą suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos, kurios papildo galvos odą ir plaukus vitaminais ir veikliosiomis medžiagomis. Tai plaukų SPA terapija, kuri padės išspręsti plaukų slinkimo, elastingumo praradimo bei plaukų silpnumo problemas. 
 Moteriai     Vyrui    
Suteikite plaukams spindesio! Mezoterapijai naudojamų preparatų sudėtyje gali būti įvairių grožį ir sveikatą puoselėjančių medžiagų: hialurono rūgšties, kofermentų, vitaminų, mikroelementų (tokių kaip cinkas ar magnis), amino rūgščių, antioksidantų ir t. t. Tai mezoterapinis kokteilis Jūsų odai, padedantis išspręsti įvairias estetines ir sveikatos problemas. Skaitykite plačiau.. 
 Moteriai     Vyrui